Tag Archives: věda

Co zkoumala lesnická věda v roce 2019

Výsledky lesnického výzkumu získané na pracovištích VÚLHM jsou cenné hlavně pro praktické lesníky a majitele lesa, kteří často na projektech sami spolupracují. Řešitelé informují o průběhu nebo závěrech svého zkoumání veřejnost prostřednictvím článků a publikací.

Noc vědců, 5. října – Sto let české vědy ve stoletém Národním zemědělském muzeu

Přijďte experimentovat a poznat vědu na vlastní oči. V pátek 5. října se koná na řadě míst v celé České republice již tradiční Noc vědců. Stejně jako loni, i tentokrát nezůstane pozadu ani Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. a přivítá malé i velké návštěvníky spolu s dalšími resortními organizacemi v Národním zemědělském muzeu na pražské Letné.

Co nejzajímavějšího přináší lesnická věda

Strnady – 11. července 2018 – Výsledky lesnického výzkumu jsou cenné hlavně pro praktické lesníky a majitele lesa, kteří často na projektech sami spolupracují. Řešitelé informují o průběhu nebo závěrech svého zkoumání veřejnost prostřednictvím článků a publikací. Přinášíme několik významných výsledků lesnického výzkumu za uplynulý rok, které najdou praktické využití.