Udělejte si rodinný výlet do Brna! Veletrh SILVA REGINA začíná v neděli 3. dubna

Veletrhy SILVA REGINA a BIOMASA se konají na brněnském výstavišti ve dnech od 3. do 6. dubna. Plocha obsazená lesnickým a mysliveckým veletrhem SILVA REGINA je stejná jako v roce 2018. Obsazeny jsou všechny hlavní obory veletrhu, zejména lesnická technika. Veletrhy jsou umístěny v pavilonech Z a F a kolem nich.

Kompletní produktovou řadu vystaví Massey Ferguson.

Vystavovatelé SILVA REGINA se představují

Katalogy: SILVA REGINA, BIOMASA

Doprovodný program na dvou pódiích

Doprovodný program veletrhu SILVA REGINA bude probíhat jednak formou výstav a jednak na pódiích. V pavilonu Z jsou připravena dvě pódia: pódium U Lípy v centrální části pavilonu Z a Pod Smrkem. U Lípy se zaměřujeme více na myslivost, edukaci a osvětu, Pod Smrkem na odborná témata související s veletrhem BIOMASA a odborná lesnická témata. Využití biomasy se budou přednášející věnovat v pondělí a v úterý dopoledne, téma lesa přijde na řadu v odpoledních hodinách.

Kompletní doprovodný program

Výstavy trofejí a myslivost

 Součástí myslivecké části veletrhu SILVA REGINA 2022 jsou výstavy trofejí. Letos jich celkově uvidíte až 500. Z Brna a okolí se budou prezentovat čtyři chovatelské přehlídky okresních mysliveckých spolků Brno-město, Šlapanice, Rosice a Kuřim. Dále se prostřednictvím trofejí představí obory Termanec, Soutok, Bulhary a Moravský Krumlov. Potřeby pro myslivost a pobyt v přírodě budou vystaveny v pavilonu Z.

Včelařská výstava, regionální potraviny, ukázka hospodářských zvířat

V pavilonu F najdou návštěvníci velkou prodejní včelařskou výstavu, regionální potraviny, na venkovní ploše u pavilonu P ukázku několika desítek hospodářských zvířat. S včelařskou výstavou jsou spojené včelařské přednášky, které proběhnou v neděli v pavilonu P v sále P1.

Program včelařských přednášek

Biomasa

Vystavovatele veletrhu BIOMASA najdou návštěvníci v pavilonu Z. Vystaven je především sortiment související s energetickým využitím dřevní hmoty, výrobou bioplynu nebo kotle. V doprovodném programu ve formě přednášek se návštěvníci dozví informace například o využití kůrovcového dřeva, přípravě energetické štěpky, kompostování nebo využití biomasy ve městech, obcích a výrobních provozech.

Výstaviště je otevřeno denně od 9 do 18 hodin, ve středu do 17 hodin. Nejvýhodnější vstupenky za 140 Kč jsou k dispozici při nákupu přes web, pro organizované skupiny je vstupné sníženo na 100 Kč a ve středu mohou skupiny navštívit veletrhy SILVA REGINA a BIOMASA zdarma.

Koupit vstupenku

Podmínky pro organizované skupiny

Otvírací doba, vstupné, parkovné, plánek