Podnik Lesy ČR vypsal výběrová řízení na čtyři manažerské pozice

Státní podnik Lesy České republiky vypsal výběrová řízení na obsazení postu ředitele lesního a vodního hospodářství, ekonomického, správního a obchodního ředitele. Zájemci mohou zasílat přihlášky do 24. října.  Stávající manažeři povedou své úseky do konce tohoto měsíce.

Generální ředitel podniku Josef Vojáček avizoval možné organizační a personální změny před více než měsícem při svém nástupu do funkce. „Seznámil jsem se s aktuálním stavem a děním v podniku a rozhodl se obměnit vrcholový management. Ve všech oblastech je třeba větší dynamiky, které současná krizová situace v lesích vyžaduje,“ uvedl Vojáček a poděkoval stávajícím ředitelům úseků za práci, kterou během svého působení u Lesů ČR odvedli.

Přihlášky s podklady je možné do 24. října elektronicky zasílat na email vedoucí personálního odboru Šárky Matějíčkové – sarka.matejickova@lesycr.cz. Osobní pohovory s vybranými uchazeči se uskuteční koncem října.

Více se o kvalifikačních předpokladech uchazečů, podkladech pro přihlášení do výběrového řízení i nabízených podmínkách dočtete zde: Top management LČR – ekonomický, správní, obchodní ředitel a ředitel lesního a vodního hospodářství

Podle TZ LČR, red.

Ilustrační foto: 123RF, autorské právo https://cz.123rf.com/profile_xtrekx