Seminář Školkařské dny 2019

12.2.2019
13.2.2019

Sdružení lesních školkařů ČR, z. s.
si Vás dovoluje pozvat na dvoudenní akci, při které se uskuteční jednání valné hromady Sdružení lesních školkařů ČR, oslava výjimečné události v historii školkařství a odborný seminář Školkařské dny 2019

Akce proběhne ve dnech 12. a 13. února 2019, v Hotelu Skalský dvůr,
Lísek u Bystřice nad Pernštejnem – GPS souřadnice (49.565000, 16.178700)

Dopoledne prvního dne se bude konat seminář a po obědě proběhnou v oddělených sálech separátní jednání valné hromady Sdružení lesních školkařů ČR a Svazu školkařů ČR. Večer společně oslavíme stoleté školkařské výročí a druhý den budou opět pokračovat přednášky semináře. K odpolednímu programu druhého dne semináře se přidají i ovocní školkaři, kteří budou po ukončení naší akce pokračovat ve svém vlastním programu. Výběr přednášejících pro seminář byl učiněn tak, aby byla obsažena nejdůležitější aktuální témata a přednesené informace byly co nejvíce užitečné pro účastníky ze všech třech školkařských organizací.

Odborný seminář Školkařské dny 2019 je tak určen především pro pěstitele lesního, okrasného a ovocného sadebního materiálu, kteří jsou členy Sdružení lesních školkařů ČR, Svazu školkařů ČR a Školkařského svazu Ovocnářské unie ČR, ale vítaní jsou i zástupci nečlenských subjektů.

Informace k akci včetně podrobného harmonogramu a odkazu pro přihlášení na akci naleznete v příloze.

Více informací: http://www.lesniskolky.cz